گسترش ابزار پاسارگاد

مشاوره و راه اندازی خطوط تولیدصنعتی

ماشین آلات درب و پنجره UPVC و آلومینیوم

ماشین آلات تولید درب و پنجره با برند ایلماز همواره یکی از بهترین و خوشنام ترین برندهای این دسته از ماشین آلات در جهان می باشند . تعهد ، کیفیت ، دقت و زیبایی مشخصه همیشگی این برند بوده و توانسته سالها لبخند رضایت را بر لب های مشتیان خود بنشاند . طراحی ، تولید و تهیه ماشین آلات پردازش PVC و آلومینیوم که از استانداردهای صنعتی پذیرفته شده بین المللی برخوردار بوده و خدمات فنی پس از فروش با کیفیت بالا را ارائه می دهند. هدف اصلی شرکت ایلماز و شرکت گسترش ابزار پاسارگاد بوده است هدف ما این است که شرکتی باشیم که برای مشتریان ، کارمندان ، شرکای تجاری و جامعه ارزش آفرینی کند.

محصولات شرکت ایلماز ماشین ترکیه شامل انواع ماشی آلات تولید UPVC و آلومینیوم به شرح زیر است :

1- دستگاههای برش : برش تک سر پی وی سی و آلومینیوم ، برش دوسر ، لقمه بر ، اره رادیال ، برش رومیزی ، دستگاه برش مرکزی (CUTTING CENTER)

2- دستگاههای جوش PVC در انواع تک سر ، دوسر ، چهار سر و رومیزی

3- دستگاههای برش زهوار PVC

4- انواع دستگاههای تراش پروفیل مولیون یا میانی مناسب آلومینیوم و PVC

5- انواع دستگاههای کپی فرز و کپی روتر رومیزی ، کارگاهی و CNC ROUTER

6 – انواع دستگاههای پانچ هیدرولیک و پنوماتیک آلومینیوم

7- انواع میزهای مونتاژ یراق آلات ، دستگاه پیچ کن گالوانیزه و میزهای مونتاژ کارگاهی

8- انواع خطوط مکانیزه تولید درب و پنجره دوجداره یوی پی وی سی (UPVC ) و آلومینیوم

شرکت گسترش ابزار پاسارگاد واردات مستقیم ماشین آلات شرکت ایلماز ترکیه را بر عهده دارد و می تواند کارخانجات شما را بصورت تخصصی با ماشین آلات این برند تجهیز کند . با توجه به تعدد ماشین آلات این برند و تخصصی بودن موضوع خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر و اخذ کاتالوگ کامل و لیست قیمت لطفا با شماره تلفن های 09125339532 – 02166809606 – 02166780195 تماس حاصل فرمایید .