گسترش ابزار پاسارگاد

مشاوره و راه اندازی خطوط تولیدصنعتی

درباره ما

در باره ما :

مدیران شرکت گسترش ابزار پاسارگاد پس از سالها تجربه و حضور موفق در بازار ابزار برقی و ماشین آلات صنعتی کشور و درک نیازهای مشتریان و کاستی های موجود بر آن شدند تا یک مجموعه واحد و حرفه ایی جهت تامین ماشین آلات صنعتی کشور از تولید کنندگان مختلف راه اندازی نمایند تا بتوانند ضمن ارائه انواع خدمات مشاوره و طراحی واحدهای صنعتی و تامین بهترین ماشین آلات صنعتی به نیازهای صنعتگران عزیز کشور در این زمینه پاسخی در خور و شایسته بدهند . تمامی مدیران شرکت از افراد تحصیل کرده در زمینه های فنی و مهندسی با تجربیات بسیار زیاد در زمینه محصولات صنعتی می باشند و تلاش می نمایند تا با استفاده از تجربیات و دانش خود با کیفیت ترین  محصولات را از بهترین تامین کنندگان داخلی  خارجی تهیه نمایند .

مهندسی فروش :

یکی از مهمترین و اثر گذارترین عوامل در کمک به تصمیم گیری برای انتخاب بهترین ابزار تولید استفاده از راهنمایی و مشاوره مشاورانی متخصص ، امین و کاردان میباشد . در همین راستا شرکت گسترش ابزار پاسارگاد تلاش نموده با تشکیل یک تیم منسجم ، تحصیلکرده ، با تجربه و آشنا به بازار و همچنین با توجه به اینکه این تیم دائما تمام محصولات بازارهای صنعتی را رصد می نمایند و با آخرین محصولات موجود در بازار آشنا هستند آمادگی دارند تا به مشتریان گرانقدر ضمن کمک به مشتریان برای انتخاب محصول متناسب با نیاز ایشان در شناخت بهترین تامین کنندگان مواد اولیه تولید و همچنین دیگر اقلام مورد نیاز بدون هیچ چشم داشتی هرگونه خدمات مورد نیاز مشاوره ایی را ارئه دهند .

گارانتی :

گارانتی طلایی شرکت گسترش ابزار یکی از سریعترین ، با کیفیت ترین و حرفه ایی ترین گارانتی های ماشین آلات صنعتی در کشور می باشد و تیم فنی شرکت  تمامی تلاش خود را بکار گرفته است تا در اثر نگهداری و تعمیرات ماشین آلات صنعتی کمترین لطمه ایی به سرعت چرخش چرخ کارخانجات صنعتی کشور وارد نگردد . تمامی کارشناسان فنی شرکت از میان بهترین و با تجربه ترین مهندسان کشور انتخاب گردیده و پس از طی دوره های آموزشی مختلف در داخل و خارج از کشور و اندوختن تجربیات کافی بعنوان دستیار و تایید توسط سرمهندسان شرکت  بعنوان کارشناس فنی به انجام خدمات سرویس و نگهداری ماشین آلات مشغول می گردند .

  1. تماس با ما :

آدرس شرکت : تهران ، اتوبان فتح ، خیابان فتح 9 ، پلاک 6 واحد 2

Address; first floor, No 2, Fath 9 St, Fath highway, Tehran, Iran

WEB: WWW.ABZAR.ORG

EMAIL: GOSTARESH.ABZAR.PASARGAD@GMAIL.COM

TEL: +98 (21) 44647930  , 66780195 , 66809606

FAX: +98 (21) 44649183